אפליצ׳ק

הבטחת פירעון צ׳קים

אפליצ׳ק
אפליצ'ק הינה חברה המספקת שירות הבטחת צ'קים המבוסס על מערכת לניהול סיכונים מתקדמת (פטנט רשום) שבאמצעותה החברה מתחייבת לפירעון צ'קים. אפליצ׳ק מספקת שירות חיתום על עסקאות בתוך שניות ומאפשרת לבעלי עסקים ולאנשים פרטיים לבצע עסקאות בצורה בטוחה, מהירה ויעילה. העסקאות מתבצעות על ידי אחת מפלטפורמות החיתום הייחודיות שפיתחה, אפליקציה, מחשב או כחלק אינטגרטיבי מממשק הקופה בבית העסק. בשימוש פשוט בפלטפורמה ובתוך שניות, ניתן להבטיח את פירעון הצ׳ק ואף לבצע ניכיון.
 • באפליקציה
 • במחשב
 • בקופה

הורידו עכשיו:

 • בדיקת צ'קים
  צילום הצ'ק דרך הטלפון הנייד, הזנת הפרטים באפליקציה וקבלת תוצאת בדיקת הצ'ק האם הוא תקין, או לא באופן מידי על גבי המסך.
 • הבטחת פירעון צ'קים
  האפליקציה תבדוק את הצ'ק ותבטיח את פירעונו גם במידה והצ'ק יחזור, תמורת עמלה. כך יכול מקבל הצ'ק להעביר את האחריות לפירעון הצ'ק לחברה.
 • שירות ניכיון צ'קים
  אפליצ'ק מציעה שירותי ניכיון שיקים, כאשר קהל היעד הינו השוק העסקי ו/או הפרטי אשר ביצע רכישה כלשהי בשיקים.

קראו עוד על אפליצ׳ק

אפליצ'ק הינה פלטפורמת חיתום חדשנית ומתקדמת אשר הוקמה במטרה להפחית באופן משמעותי את מקרי ההונאה בענף המימון בארץ ובעולם. מערכות החברה פרוסות על פני כ- 20,000 משתמשים ומתבססות על אפליקציה מתקדמת המותקנת על המכשיר הנייד ו/או על תוכנה ייחודית אשר מותקנת על המחשב ו/או בממשק הקופה.

 

אפליצ'ק נשענת על אלגוריתם ייחודי (פטנט רשום) לניהול סיכונים פיננסי אשר פותח במשך כארבע שנים. האלגוריתם מאפשר בדיקת תקינות צ'קים מסחריים ופרטיים. האלגוריתם מאמת בזמן אמת האם הצ'ק תקין בפעולה פשוטה באפליקציה או באמצעות מערכת המותקנת על המחשב/בקופה. קהל היעד העיקרי הינו בתי עסק קטנים ובינוניים, משכירי דירות, עצמאיים, ועדי בתים, עורכי דין, רואי חשבון, בעלי חנויות ועוד. 

 

הידע, הניסיון הרב והפיזור הגיאוגרפי של החברה, ביחד עם מאגרי המידע ומערכות המחשוב המתקדמות מאפשרים לה לבדוק מאות פרמטרים באופן ממוחשב, בתוך שניות וברוב המוחלט של העסקאות ניתנת תשובה אוטומטית ע"י המערכת באופן מיידי, כך שתשלום באמצעות צ'ק שניתן לבית העסק אשר אושר על בסיס מודל ניהול הסיכונים של החברה, הינו חסר סיכון פיננסי עבור בית העסק בדיוק כמו תשלום בכרטיס אשראי.

לאחרונה קיבלה אפליצ'ק את אישור בנק ישראל לשמש כ"גורם מדווח", מהלך אשר יסייע בהגדלת בסיס הנתונים של החברה, בביצוע ניהול סיכונים מתקדם יותר וכפועל יוצא לשפר את הצעת הערך עבור קהל לקוחותינו.