האם עסק יכול להתקיים מבלי לקבל צ'קים?

AppliCheck

מערכת אפליצ׳ק

כבעלי עסקים נתקלתם וודאי בבעיה הנפוצה: לקוח מקבל מכם מוצר או שירות ומעוניין לשלם בצ'קים דחויים. לאחר שמגיע מועד פרעון הצ'ק מסתבר כי אין כיסוי להמחאה או שהיא בוטלה וכעת אתם צריכים לגבות את החוב. בפניה לבעל ההמחאה אתם צריכים להתמודד עם שלל סיפורים ותירוצים או שבעל הצ'ק אינו עונה לטלפונים.

על פי נתוני בנק ישראל הסבירות לכך שהמחאה של לקוח תחזור גבוהה - בשנת 2017 דווח על זינוק של 10% במספר הצ'קים החוזרים בישראל, שנה לאחר מכן המספרים כבר עלו ב-13%.

"כאן לא מקבלים צ'קים".... האם העסק יכול להתקיים מבלי לקבל צ'קים?

רבים מהעסקים בארץ אמרו נואש ובהחלטה המלווה בכעס רב החליטו "לא נקבל המחאות בעסק" חלקם הגדול אף הכינו ופרסמו שלט על דלת או קיר העסק.  החלטה מהותית שכזו היא בעלת השפעה לא מבוטלת על הכנסותיו של העסק בעתיד. המלכוד שאליו נקלע בעל העסק שמחד, אינו מעוניין לאבד לקוחות איכותיים ומצד שני יודע לא לעולם חוסן וייתכן כי בעוד חודשיים הלקוח יכול להיקלע למצוקה תזרימית שעשויה לגרום לכך לא תהיה יתרה מספקת בחשבונו על מנת לשלם את התחייבויותיו  העתידיות לעסק שלכם.

היום יותר מתמיד, בעקבות מסקנות ועדת לוקר והחוק להגבלת השימוש במזומן (לא ניתן לקבל שטרות בסכום העולה על 11,000 ₪) תחושת המלכוד גוברת – קיומו של העסק תלוי במגוון אמצעי התשלום שיעניק ללקוחותיו!!

 

כיצד ניתן למזער את הסיכון? הבטחת פרעון צ'קים מבית אפליצ'ק

באמצעות אפליקציה חדשנית - אפליצ'ק. האפליקציה מעניקה שירות המאפשר לבית העסק לכבד צ'קים ללא חשש. כל שעליכם לעשות הוא להעביר את פרטי הצ'ק באפליקציה ותוך שניות ספורות הצ'ק עובר חיתום (ניהול סיכונים אוטומטי). בעזרת אפליצ'ק ניתן לסרוק את ההמחאה של הלקוח ובמידה והצ'ק עבר את החיתום של המערכת, תוכלו להבטיח את פירעון העסקה. במידה והצ'ק חזר, בעל העסק לא נפגע ומקבל את התשלום.

 

אפשרות ניכיון צ'קים

האפליקציה מאפשרת גם ניכיון של המחאות וקבלת הסכום במזומן. לדוגמה: אם קיבלתם עשר המחאות ואינכם מעוניינים להמתין למועד הפירעון או זקוקים לכספים על מנת לסגור את המינוס, לנסוע לטיול או לשלם את הלימודים באוניברסיטה, החברה המפעילה את האפליקציה מתחייבת כי בתוך עשרים וארבע שעות הכסף יופקד לחשבונכם, בניכוי העמלה על העסקה.

בקרוב מאוד תוכלו גם להעביר כסף לאנשי הקשר שלכם, תוכלו לשלם בבתי עסק, למשוך כסף מכספומט ללא כרטיס והכל רק באמצעות הסמארטפון והארנק הדיגיטלי של אפליצ'ק.

איך האפליקציה עובדת?

הטכנולוגיה החדשנית, נשענת על אלגוריתם ייחודי אשר פותח במשך ארבע שנים. היא מאמתת בזמן אמת אם ההמחאה תקינה בפעולה פשוטה דרך הטלפון נייד. הפתרון אידיאלי ללקוחות פרטיים, למשכירי דירות, עבור עצמאים העובדים על בסיס פרילנס, עבור וועדי בתים וכן ללקוחות עסקיים בעלי עסקים קטנים ובינוניים כגון: עורכי דין, רואי חשבון, בעלי חנויות ועוד עסקים המקבלים המחאות באופן שוטף. לאפליקציה ממשק אלקטרוני נוח ופשוט והיא מעניקה לכם את הבטחון המלא בהפקדת הצ'ק בתוך שניות אחדות.

מי הקים את האפליקציה?

אחד ממייסדי אפליצ'ק הנו היזם ואיש העסקים מני גיא, בעל ותק של למעלה מעשור וחצי בתחום המימון והפיננסים. גיא, הבין במהלך עבודתו רבת השנים עם עשרות לקוחות עסקיים ופרטיים שתהליך העבודה עם צ'קים מסורבל ומיושן. מכאן הגה את רעיון האפליקציה המתקדמת, אשר נועדה להפחית משמעותית מקרי הונאה בענף בארץ ובעולם. האפליקציה זוכה לעניין רב מחברות טכנולוגיות מובילות בעולם ומבנקים שונים הודות לאלגוריתם המהפכני שלה.

נמאס לכם לקבל צ'קים חוזרים? לקבלת מידע נוסף על אפליצ'ק השאירו פרטים בטופס הבא

מאמרים נוספים