ייעוץ פיננסי לעסקים

ייעוץ פיננסי לעסקים

ייעוץ פיננסי יסייע לבית העסק להבין לאן בדיוק הכסף הולך, אם תמיד חשבתם לעצמכם שאתם מרוויחים טוב אבל עדיין נשארים בחוב כל חודש, זה הזמן להתחיל לעשות סדר בכסף להבין לאן הוא יוצא ואיך מתחילים לחיות על פלוס כל חודש, איך עושים זאת ? בעזרת ייעוץ ושליטה מלאה על ההוצאות והכנסות שלכם.

קבוצת אפליצ'ק מספקת ללקוחותיה מעטפת פיננסית שלמה הכוללת העמדת מימון (מסגרת ניכיון שיקים, הלוואת גישור, מימון לפערי הון חוזר וכדומה) וכן מתן ייעוץ פיננסי-כלכלי אשר יסייע לבית העסק לשפר את ביצועיו העסקיים בד בבד עם הפקת המירב מכספי המימון שהעמידה לו הקבוצה. 

ייעוץ מסוג זה הינו פתרון מושלם שבעזרתו ניתן להתגבר על המינוסים והבזבוזים המיותרים ולהשיג כמה מטרות:

 • ניהול נכון
  בעזרת ייעוץ כלכלי לומדים כיצד לנהל את ההכנסות נוכח ההוצאות, ועושים זאת בעזרת רישומים, ויתורים על הוצאות לא הכרחיות, הפרדת חשבונות בנק עסקיים מהחשבונות הפרטיים.
 • התייעלות
  ייעוץ כלכלי מוביל התייעלות הן ברמה הפיננסית והן מבחינה עסקית, ההתייעלות מחזקת את איתנות העסק ומחלצת את העסק ממשברים.
 • חסכון
  באמצעות ייעוץ כלכלי ניתן ללמוד כיצד והיכן ניתן לחסוך, אם אתם רוצים לחסוך בהוצאות העסק, אחד מהיועצים הכלכליים שלנו יעזור לכם לדעת האם ישנם משאבים או עובדים שכבר אין בהם צורך כי אינם תורמים לפעילות הכלכלית.
 • כלי בקרה
  כלכלן מלווה יבנה בעבורכם סט של כלי בקרה ייעודי לחברה שלכם אשר יכלול בין היתר, דוחות חודשיים \ תקופתיים - רווח והפסד חודשי, רווח והפסד מצטבר לתקופה, דוחות רווחיות, פארטו לקוחות.