שאלות נפוצות

אפליצ'ק היא חברה טכנולוגית המתמחה בחיתום אשראי. אפליצ'ק הינה למעשה האפליקציה הראשונה בעולם המאפשרת בכל זמן ומכל מקום בעולם לבצע בדיקה פיננסית להבטחת פרעון וניכיון לשיק ולבצע עסקה בטוחה בקלות ובמהירות.

הטכנולוגיה היחודית של אפליצ'ק מורכבת ממספר רכיבים ויכולות על מנת לתת מענה מיידי ואמין ללקוחות. אפליצ'ק למעשה היא פלטפורמה המבוססת על מערכת חיתום - מערכת המבצעת את הבדיקה הפיננסית ומבוססת על ממשקים חיצוניים, רשתות חברתיות, מטריצת החלטות מודל ניהול סיכונים מתקדם ואלגוריתם ייחודי שמבצע את החיתום בזמן אמת ובודקת את הצ'ק והסיכונים הכרוכים בו.

האפליקציה מיועדת ללקוחות פרטיים, משכירי דירות, עצמאים העובדים על בסיס פרילנס, חברות בע"מ, ועדי בית, בעלי עסקים קטנים ובינוניים: עורכי דין, רואי חשבון, חנויות ועוד. בעצם כל אדם שמשתמש בצ'קים יכול להשתמש בשירות כדי להבטיח לעצמו עסקאות בטוחות עם צ'קים

נכנסים לחנויות האפליקציות, גוגל פליי או אפסטור, מחפשים "אפליצ'ק" ומורידים. ניתן להוריד את האפליקציה גם מהקישור הבא: http://appli-check.co.il/download
האפליקציה נתמכת במכשירי אייפון ואנדרואיד, כמו כן קיימת גרסת מחשב שולחני.

סורקים את הצ'ק באפליקציה, במידה והתוצאה יצאה X והוא נמצא לא תקין, אפליצ'ק ממליצה לא לקחת את הציק מכיוון שיש סיכוי גבוה שהוא יחזור.

במידה וקיבלת תוצאה חיובית והצ'ק נמצא תקין, אתה בעצם מקבל אינדיקציה לכך שההסטוריה הפיננסית של אותו בעל צ'ק תקינה ומכאן תוכל להמשיך לשירותים הנוספים:
א. להבטיח את פירעון הצ'ק
ב. לנכות את הצ'ק

הבטחת פירעון היא שירות שאפליצ'ק מעניקה ובמסגרתו תוכלו להבטיח פירעון לצ'ק מזומן או דחוי שקיבלתם. גם אם הצ'ק יחזור במועדו, אפליצ'ק תזכה את בעל העסק או בעל הדירה ותשלם את מלוא הסכום על הצ'ק שחזר.

במידה וצ'ק שהבטחתם את פירעונו חזר, עליכם לדווח לנו על כך בהקדם. תוכלו לדווח על כך באמצעות האפליקציה, באזור האישי, בכפתור המיועד "הפעל הבטחת פירעון", או דרך מרכז השירות הארצי בטלפון 9037*.

ברגע וצ'ק חזר, יש ללחוץ על כפתור "הפעל הבטחת פירעון", מזינים את הסיבה לחזרה והבקשה נשלחת אלינו. במידה והצ'ק עומד בתנאי השירות והתקנון באפליצ'ק, חשבון הלקוח מזוכה תוך 7 ימי עסקים.

מי לא מכיר את המושג שוטף פלוס?
במידה וקיבלתם צ'ק דחוי עד 120 יום ואתם רוצים לקבל את סכום הצ'ק ברגע זה, תוכלו לעשות זאת באמצעות האפליקציה. האפליקציה תבדוק את הצ'ק ובמידה והוא תקין – אפליצ'ק תנכה אותו עבורכם ותקבלו את הכסף באופן מיידי.

אפליצ'ק שומרת לעצמה את הזכות הבלעדית לסרב לקבל צ'ק במידה והוא נמצא תקין משיקולים מסחריים של המערכת.

האפליקציה זמינה להורדה בחינם בחנות האפליקציות וכוללת 2 בדיקות ראשונות במתנה.
אפשר לרכוש בדיקה בודדת, חבילת בדיקות או להתחבר כמנוי חודשי קבוע, תלוי בהיקף השימוש וצרכי הלקוח/בית העסק. ניתן לרכוש חבילות בדיקות, הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים במחירים משתלמים ונוחים.

העמלה לעסקאות מזדמנות או חד פעמיות הינה בשיעור של 2.5%. בנוגע לעסקים המנויים לשירות חודשי של החברה, העמלה נקבעת ע"פ סוג העסק והענף העסקי אליו הוא משתייך.

מאחורי אפליצ'ק עומדים יזמים שמטרתם לחולל מהפכה טכנולוגית בתחום הפיננסים בישראל. ניתן להיכנס לעמוד אודותינו באפליקציה או באתר האינטרנט ולקרוא עוד.

בהחלט. להלן שטר היתר העיסקא: